Patronat serwisu:

O nas

Hurtownia Bermet na rynku istnieje od 1997 roku. Od lat współpracujemy z wieloma firmami wykonawczymi, dzięki ich opinii jesteśmy w stanie wybierać tylko najlepsze produkty w konkurencyjnych cenach.
 
Oferujemy sprzedaż hurtową i detaliczną. Obsługujemy duże inwestycje (hale sportowe, sklepy wielko powierzchniowe, inwestycje zagraniczne) a także klientów indywidualnych (domy jedno i wielorodzinne, garaże, hale magazynowe). Posiadamy wykwalifikowany personel, który służy pomocą w doborze najodpowiedniejszych materiałów. Oferujemy dowóz gratis w obrębie 40km od siedziby w Wieleniu (Krzyż Wlkp., Drezdenko, Czarnków, Wronki, Trzcianka, Człopa, Tuczno).
 
W naszej ofercie znajdą Państwo takie produkty jak: bloczki betonowe, cegła, gazobeton, cement, papy, gonty, styropapy, styropian, rynny (PCV, Ocynk, Tytan-cynk), materiały izolacyjne, akcesoria dekarskie, środki do gruntowania i konserwacji, blachy, blachodachówki, mocowania izolacji, wkłady kominowe, okna dachowe, chemię budowlaną, narzędzia, elektronarzędzia, wkręty , kotwy , palniki , okna dachowe, rynny, środki izolacji fundamentów itp., liny plecione, kominki dachowe, i wiele innych. 
 
Specjalizujemy się w instalacjach sanitarnych i CO. Oferujemy instalacje w  systemach PP, PE, Pex, instalacje miedziane, stalowe, zawory najwyższej jakości, kotły do CO, kanalizacja zewnętrzna i wewnętrzna, kompleksowe wyposażenie łazienek oraz kuchni, kabiny prysznicowe, baterie, zlewy itp.   Współpracujemy z wykwalifikowanymi instalatorami, którym oferujemy najlepszej jakości armaturę. Wypożyczamy sprzęt do prac instalatorskich. 
 
Od 2012 roku wzmocniliśmy współpracę z FFiL Śnieżka i staliśmy się Sklepem Firmowym Śnieżka. Dzięki temu do swojej oferty wprowadziliśmy wiele nowych produktów takich jak impreganty lakiery i lakierobejce Vidaron, farby lateksowe Barwy Natury oraz Śnieżka Satynowa, farbę ceramiczną Magnat, białe farby emulsyjne i lateksowe, grunty pod farby i gipsy, gotowe gładzie szpachlowe i kleje do płyt Acryl Putz, emalie do metalu, drewna, betonu, rozpuszczalniki i wiele innych. 
 
Posiadamy mieszalnik do farb i tynków silikonowych, silikatowych, akrylowych a także do tynków mozaikowych, farb i mas dekoracyjnych.
Oferujemy także farby marek Dekoral, Malfarb, Jedynka, Lakma.
 
 
Serdecznie zapraszamy!!!
 
 
 
 

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia:

pon. - pt. 7.00 - 18.00 
sob. 7.00-14.00
niedz. zamknięte